Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LARS LERIN (född 1954): "Intryck Indien nr 2", blandteknik, signerad Lars L 06 och numrerad 4/8, bildytans mått ca 14x10 cm
Bilden var utställd vid Edsvikens konsthall 2007.
419670
2016-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här