Albert Johansson

Albert Johansson
Albert Johansson

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALBERT JOHANSSON (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson-76, 87/260, färglitografi, 37x50 cm

419678

2016-11-08