Vas WMF tidigt 1900-tal

Vas WMF tidigt 1900-tal
Vas WMF tidigt 1900-tal
Vas WMF tidigt 1900-tal
Vas WMF tidigt 1900-tal
Vas WMF tidigt 1900-tal
Vas WMF tidigt 1900-tal
Vas WMF tidigt 1900-tal
Vas WMF tidigt 1900-tal
Vas WMF tidigt 1900-tal
Vas WMF tidigt 1900-tal

Klubbat för:

600 SEK

1 500 SEK

VAS, art deco, WMF Ikora, Tyskland, tidigt 1900-tal, patinerad brons, höjd ca 30

Smärre slitage

419684

2016-11-08