Lisa Larson Gustavsberg

Lisa Larson Gustavsberg
Lisa Larson Gustavsberg
Lisa Larson Gustavsberg
Lisa Larson Gustavsberg
Lisa Larson Gustavsberg
Lisa Larson Gustavsberg

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LISA LARSON, "Världens barn", figuriner, 3 st, Gustavsberg, stengods, signerade Gustavsberg, Lisa L Sweden, höjd 11-12,5 cm

Möjligen smärre fotnagg på en figurin

419704

2016-11-08