Hasse Andersson oljemålning

Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning
Hasse Andersson oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HASSE ANDERSSON (1926-2003): Gås, signerad Hasse Andersson Skanör, olja på duk, , 55x45 cm

Skrift a tergo "Ingvar tack för att Du finns. Vännen Hasse"

419717

2016-11-08