Jalusiskåp ek

Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek
Jalusiskåp ek

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JALUSISKÅP, ek, omkring 1900-talets mitt, invändigt med lådor och hyllplan, höjd ca 146, 118x50 cm, nycklar finns

Slitage

419720

2016-11-08