Soffa Dux

Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux
Soffa Dux

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA MED FOTPALL, Dux, "Multoman", 1960-tal, stomme i vitlackerat stål, med hjultrissor, sitthöjd soffa ca 39, längd soffa ca 180 cm, sitthöjd fotpall ca 33, 74x74 cm

Bruksslitage

419721

2016-11-08