Bengt Elde oljemålning

Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning
Bengt Elde oljemålning

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BENGT ELDE (1939-2015): Gårdsmotiv med figurer, signerad och daterad Tavelmålare Bengt Elde -74, olja på pannå, ca 74x120 cm

419805

2016-11-09