Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
DAUM FRANCE, bordslampa, 1900-talets andra hälft, signerad EG Daum France 20/370, rödtonat glas, vit plastkupa, höjd 43, dimmer
Fraktbox medföljer, finns på Utlämningen
419809
2016-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här