Bordslampa Daum France

Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France
Bordslampa Daum France

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAUM FRANCE, bordslampa, 1900-talets andra hälft, signerad EG Daum France 20/370, rödtonat glas, vit plastkupa, höjd 43, dimmer

Fraktbox medföljer, finns på Utlämningen

419809

2016-11-10