4 tittskåpsvyer bl.a. Versailles

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

TITTSKÅPSVYER FRANKRIKE, VERSAILLES MM (4) handkolorerade graverade planscher (tittskåpsvy), ca 51x34 -49x40 cm. Paris, chez Jean, sent 1700-tal , Bl.a. graverade av J. Rigaud

Fläckar, skador och skurna marginaler

419820

2016-11-09