Georges Laporte oljemålning

Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning
Georges Laporte oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

2 000 SEK

GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000): Barques au la plage", signerad G. Laporte, även signerad a tergo, olja på duk, 21x26 cm

419824

2016-11-09