Färdskrin 1700-tal

Färdskrin 1700-tal
Färdskrin 1700-tal
Färdskrin 1700-tal
Färdskrin 1700-tal
Färdskrin 1700-tal
Färdskrin 1700-tal
Färdskrin 1700-tal
Färdskrin 1700-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄRDSKRIN, 1700-tal, med smidesbeslag, höjd ca 28, 53x42 cm

Slitage, låset defekt/löst men delarna medföljer, en hänkelring senare

419830

2016-11-09