Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FÄRDSKRIN, 1700-tal, med smidesbeslag, höjd ca 28, 53x42 cm
Slitage, låset defekt/löst men delarna medföljer, en hänkelring senare
419830
2016-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här