Matbord engelsk stil
2016-11-09
419844
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
MATBORD, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, fanérat i mahogny, på pelarfötter, fothylsor i mässing, höjd ca 71, 170x93, 2 iläggsskivor vardera bredd 50 cm medföljer
Ytskador, fläckar