Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LASSE ÅBERG (född 1940): "Fuck art, Let´s dance", färglitografi med collage och blandteknik, bildyta 52x64 cm, signerad 10/175.
419876
2016-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här