Lasse Åberg collage

Lasse Åberg collage
Lasse Åberg collage

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LASSE ÅBERG (född 1940): "Fuck art, Let´s dance", färglitografi med collage och blandteknik, bildyta 52x64 cm, signerad 10/175.

419876

2016-11-09