Buddhafigur Asien

Buddhafigur Asien
Buddhafigur Asien
Buddhafigur Asien
Buddhafigur Asien
Buddhafigur Asien
Buddhafigur Asien

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUDDHAFIGUR, 1900-tal, Asien, förgylld metall, sten och glasinfattning, höjd 24 cm

Skador

419881

2016-11-09