Yrjö Edelmann färglitografi
2016-11-09
419882
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad Y Edelman, färglitografi, 174/360, bildmått 57x38 cm