Yrjö Edelmann färglitografi

Yrjö Edelmann färglitografi
Yrjö Edelmann färglitografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad Y Edelman, färglitografi, 174/360, bildmått 57x38 cm

419882

2016-11-09