Bänk

Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk
Bänk

Klubbat för:

2 400 SEK

1 500 SEK

BÄNK, Kina, 1900-tal, dekor i lack med motiv av blommor, två lådor i fronten, höjd ca 34, 86x36 cm

Bruksslitage

419908

2016-11-09