Alf Ekberg brons

Alf Ekberg brons
Alf Ekberg brons
Alf Ekberg brons
Alf Ekberg brons
Alf Ekberg brons
Alf Ekberg brons
Alf Ekberg brons
Alf Ekberg brons

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ALF EKBERG (född 1945), Torso, signerad Alf Ekeberg på sockeln, gjuten monogramsignatur, numrerad 42/100, delvis polerad brons på stensockel, höjd inklusive sockel 21 cm

419919

2016-11-11