Stellan Mörner färglitografi
2016-11-09
419955
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STELLAN MÖRNER (1896-1979): Komposition, signerad Mörner, 232/300, färglitografi, ca 28x35 cm