Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
POKAL, VINGLAS, SNAPSGLAS, silver, 1900-tal, pokal stämplad Löfman, MGAB, vinglas, sterlingsilver Mexico, snapsglas CESON, Göteborg, höjd ca 12-18cm, vikt ca 499 g
Pokal med gravyr
419964
2016-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här