Pokal vinglas och snapsglas silver

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

POKAL, VINGLAS, SNAPSGLAS, silver, 1900-tal, pokal stämplad Löfman, MGAB, vinglas, sterlingsilver Mexico, snapsglas CESON, Göteborg, höjd ca 12-18cm, vikt ca 499 g

Pokal med gravyr

419964

2016-11-09