Else Hermansson oljemålning

Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning
Else Hermansson oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELSE HERMANSSON (1900-1997): Landskap, signerad och daterad Else Hermansson 1946, olja på duk, ca 65x53 cm

419969

2016-11-09