Bengt Elde akvarell
Valmis
2016-11-09
419980
| Korkein tarjous | 1 100 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
BENGT ELDE (1939-2015): Stadsmotiv, signerad Tavelmålare Bengt Elde -74, gouache, ca 28x19 cm