Nils Öberg Jämtland

Nils Öberg Jämtland
Nils Öberg Jämtland
Nils Öberg Jämtland
Nils Öberg Jämtland

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NILS ÖBERG (1912-1997): "St.Mjölkvattnet, Jämtland", signerad N Öberg, olja på pannå, ca 58x79 cm

Dukskada

419984

2016-11-09