Armbandsur 18 k guld
Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 500 SEK
TISSOT, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, boett märkt Saphir, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, plexiglas, fiskbenslänk i 18 k guld, diameter 17 mm, total vikt ca 17,5 g, damarmbandsur, Lagonda medföljer
Ej funktionstestad, plexiglas med repor
420000
2016-11-15