Armbandsur 18 k guld

Armbandsur 18 k guld
Armbandsur 18 k guld
Armbandsur 18 k guld
Armbandsur 18 k guld
Armbandsur 18 k guld
Armbandsur 18 k guld
Armbandsur 18 k guld
Armbandsur 18 k guld
Armbandsur 18 k guld
Armbandsur 18 k guld

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 500 SEK

TISSOT, damarmbandsur, 18 k guld, 1960-tal, boett märkt Saphir, mekaniskt urverk, vit urtavla, stavindex, plexiglas, fiskbenslänk i 18 k guld, diameter 17 mm, total vikt ca 17,5 g, damarmbandsur, Lagonda medföljer

Ej funktionstestad, plexiglas med repor

420000

2016-11-15