Arvid Fougstedt etsning

Arvid Fougstedt etsning
Arvid Fougstedt etsning
Arvid Fougstedt etsning
Arvid Fougstedt etsning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

ARVID FOUGSTEDT (1888-1949): Sällskap, signerad och daterad i plåten Arvid Fougstedt 1931, etsning, ca 25x30 cm

Zustandsbeschreibung

Beskuren

420006

2016-11-09