Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ARVID FOUGSTEDT (1888-1949): Sällskap, signerad och daterad i plåten Arvid Fougstedt 1931, etsning, ca 25x30 cm
Zustandsbeschreibung
Beskuren
420006
2016-11-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner