Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SKÅL, BURK MED LOCK, CREMEKOPP, 4 dlr., porslin, Kina, 17/1800-tal samt en skål Ming, varierande dekor i underglasyrblått, diameter ca 8,5-14 cm
Nagg, burken med krackeleringar
420011
2016-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här