Glasservis 1900-talets första hälft
Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GLASSERVIS, 37 dlr, 1900-talets första hälft, svart fot, bestående av: 6 champagneglas, 8 selterglas, 9+9 starkvinsglas, 5 grogglas
Zustandsbeschreibung
Naggade delar medföljer: 2 champageneglas, 1 selterglas, 1 starkvinsglas
420036
2016-11-09