Matservis "Hagtorn"

Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis
Matservis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAFSBERG, "Hagtorn", matservis, 45 dlr, 1900-talets början, flintgods, bestående av 11 djupa tallrikar, 11 mattallrikar, 7 assietter, 14 desserttallrikar, kanna, såsskål

Krackeleringar, någon ej noterad skada kan förekomma

420041

2016-11-09