Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VÄGGSPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad och förgylld dekor, höjd ca 255x109 cm
Skadsor, dekorbortfall
420044
2016-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här