Väggspegel nyrokoko

Väggspegel nyrokoko
Väggspegel nyrokoko
Väggspegel nyrokoko
Väggspegel nyrokoko
Väggspegel nyrokoko
Väggspegel nyrokoko
Väggspegel nyrokoko
Väggspegel nyrokoko
Väggspegel nyrokoko
Väggspegel nyrokoko

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

8 000 SEK

VÄGGSPEGEL, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, bronserad och förgylld dekor, höjd ca 255x109 cm

Skadsor, dekorbortfall

420044

2016-11-09