Poul Ekelund olja

Poul Ekelund olja
Poul Ekelund olja
Poul Ekelund olja
Poul Ekelund olja

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

POUL EKELUND (Danmark, 1920-1976), "Pige ...", signerad Ekelund, daterad 1963 på baksidan, olja på duk uppfodrad på pannå, 23x14 cm

420046

2016-11-10