Miniatyrer 7 st
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MINIATYRER, 7 st, 1900-tal, Carl Michael Bellman, Gustaf III, Carl XIV Johan, Gustav, Gustav Vasa, Gustav V, Jenny Lind, Mme Dittfurth (Fischbein), delvis signerade, rammått ca 9x8 cm - 14,5 x 12,5 cm
Skador
420053
2016-11-10