Alvar Aalto stolar
2016-11-09
420059
| Klubbat belopp | 5 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ALVAR AALTO, stolar, 4 st., modell 66, skiktlimmad björk, linoleumsits, sitthöjd 44 cm
Slitage, smärre skador, fläckar