Berndt Rune Jäverbrandt färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERND-RUNE JÄVERBRANDT (född 1941), Strömparterren, signerad och daterad -88, med dedikation, färglitografi, 33x45 cm

420072

2016-11-09