Philip von Schantz färglitografi Red Currants III

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998), Red Currants III, 1980, signerad von Schantz 34/90, fägserigrafi, 60,5x90,5 cm, bladstorlek 70/100
LITTERATUR: Bjurström 196

420076

2016-11-09