Ivan Ivarson akvarell
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
IVAN IVARSON (1900-1939): Miltärparad, akvarell, signerad och daterad 1928 Paris, 26,5x20,5 cm
Kuntoraportti
420083
Päivämäärä:
2016-11-09