Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
TUMLARE, SUPKOPPAR, 3 st, silver, 1800-tal, otydliga stämplar, vikt ca 95 g
Slitage, en suppkop omarbetad, bucklor
420085
2016-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här