Tumlare supkoppar

Tumlare supkoppar
Tumlare supkoppar
Tumlare supkoppar
Tumlare supkoppar
Tumlare supkoppar
Tumlare supkoppar
Tumlare supkoppar
Tumlare supkoppar

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TUMLARE, SUPKOPPAR, 3 st, silver, 1800-tal, otydliga stämplar, vikt ca 95 g

Slitage, en suppkop omarbetad, bucklor

420085

2016-11-09