Bord med plåtbricka

Bord med plåtbricka
Bord med plåtbricka
Bord med plåtbricka
Bord med plåtbricka
Bord med plåtbricka
Bord med plåtbricka
Bord med plåtbricka
Bord med plåtbricka

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BORD med plåtbricka, 1800-talets första hälft, målad dekor av blommor, höjd 76, diameter 61 cm

skador, lagningar

420088

2016-11-11