Jacob van Ruisdael

Jacob van Ruisdael
Jacob van Ruisdael
Jacob van Ruisdael
Jacob van Ruisdael
Jacob van Ruisdael
Jacob van Ruisdael

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JACOB VAN RUISDAEL (Holland, 1629-1682): Fiskande sällskap, signerad Ryisdael.de, etsning, ca 16x23 cm

420092

2016-11-11