Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN, glas, 6 st., "Cleopatra", dekor i form av slingrande orm, etikettmärkta, signerade, höjd 23 cm
1 glas med minimalt nagg dessutom medföljer 2 glas med nagg
420098
2016-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här