Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
JANUSZ JANKOWSKI (1900-tal): Kvinnoporträtt, olja på duk, signerad, 99x79 cm
Zustandsbeschreibung
420100
2016-11-09
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner