Peter Köhler, You´ve been around

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PETER KÖHLER (född 1971): "You´ve been around pleased as hell", signerad och daterad på baksidan P. Köhler 2002, akryl på duk, ca40x30cm (ramens mått 51x41cm)

420109

2016-12-06