Madeleine Pyk oljemålning

Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning
Madeleine Pyk oljemålning

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

MADELEINE PYK (född 1934): Min balkong i Nice, signerad M Pyk, olja på duk, ca 90x71 cm

420146

2016-11-09