Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
SÄNG, valnöt samt rotting, rokokostil, 1900-tal, höjd ca 89-111 cm, längd ca 190, bredd ca 102 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
420164
2016-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner