Säng rotting rokokostil

Säng rotting rokokostil
Säng rotting rokokostil
Säng rotting rokokostil
Säng rotting rokokostil
Säng rotting rokokostil
Säng rotting rokokostil

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

SÄNG, valnöt samt rotting, rokokostil, 1900-tal, höjd ca 89-111 cm, längd ca 190, bredd ca 102 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

420164

2016-11-10