Etsning Benjamin William Leader

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

BENJAMIN WILLIAM LEADER (British, 1831-1923): Figur med hund i skogsdunge, signerade B.W. Leader och Chuavel, etsning, ca 45x33 cm

420175

2016-11-10