Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
800 SEK
BENJAMIN WILLIAM LEADER (British, 1831-1923): Figur med hund i skogsdunge, signerade B.W. Leader och Chuavel, etsning, ca 45x33 cm
420175
2016-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här