Mats Ola Burman oljemålning

Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning
Mats Ola Burman oljemålning

Klubbat för:

8 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATS OLA BURMAN (1925-2008): Hamnmotiv, signerad Mats Ola Burman, olja på duk, ca 84x60 cm

Ngt lös i spännramen

420180

2016-11-10